ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТЕРМІНИ І ПОНЯТТЯ

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТЕРМІНИ І ПОНЯТТЯ by Mind Map: ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ТЕРМІНИ І ПОНЯТТЯ

1. Авторитарність – характеристика особистості, яка свідчить про її прагнення за будь-яких умов досягнути домінуючого становища у групі (колективі), утвердити свою владу і максимально підкорити своєму впливу партнерів.

2. Адаптація (пристосування, звикання) – здатність людини пристосовуватися до мінливих умов шляхом самозмін та зміни оточуючого середовища.

3. Андерайтер – фахівець галузі страхування, до виробничих функцій якого належить оцінка, кваліфікація і документальне фіксування ризиків.

4. Акмеолограма – модель спецiалiста конкретної професії як професіонала, містить систему вимог професійної праці, які забезпечують постійне професійне зростання особистості.

5. Аудитор – фахівець із незалежного внутрішнього і зовнішнього аналізу фінансової звітності підприємств різних форм власності.

6. Екстремальні умови – середовище максимального напруження фізіологічних і психічних функцій людини, які різко виходять за межі норми.

7. Кадровий менеджмент – один з напрямів менеджменту, націлений на розвиток і ефективне використання кадрового потенціалу організації (підприємства, фірми).

8. Аудитор – фахівець із незалежного внутрішнього і зовнішнього аналізу фінансової звітності підприємств різних форм власності. А.: оцінює достовірність звітів, їхню відповідність правовим актам і нормам оподаткування; законність здійснюваних підприємством операцій

9. Бізнес-консультант – окрема особа або фірма з надання консультаційних послуг іншим фірмам (підприємствам, організаціям).

10. Адміністратор – фахівець з ефективного і толерантного обслуговування відвідувачів, який створює для них комфортні умови взаємодії. А. є матеріально відповідальною особою.

11. Дизайнер – фахівець з гармонійного, корисного, зручного і естетичного поєднання у промислових виробах високих споживчих властивостей об’єктів, їхньої надійності, привабливості і конкурентоспроможності.

12. Бакалавр – освітньо-кваліфікаційний рівень фахівця, який на основі повної загальної середньої освіти здобув поглиблену загальнокультурну підготовку, фундаментальні та професійно-орієнтовані знання й уміння для вирішення передбачених для відповідних посад у певній галузі господарства типових професійних завдань.