Професії із сайту http://proforientator.info із розділу Абетка професій на літеру "Ж"

Just an initial demo map, so that you don't start with an empty map list ...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Професії із сайту http://proforientator.info із розділу Абетка професій на літеру "Ж" by Mind Map: Професії  із сайту http://proforientator.info  із розділу Абетка професій на літеру "Ж"

1. Журналіст Журналісти займаються активним пошуком нової інформації. Вони знаходяться в центрі подій і прагнуть знаходити цікаві для людей теми. Взагалі, журналістика – це не просто професія, це покликання, це особливий світогляд.

2. Живописець

2.1. Живописець - фахівець, який працює в різних видах образотворчого мистецтва, передає зорові образи нанесенням фарб на тверді, гнучкі або тканеві поверхні, створюючи твори мистецтва.

2.2. Характер роботи Живописець – творча та популярна професія, яка вимагає від майстра вміння володіти всіма видами живопису (іконопис, портрет, натюрморт, пейзаж) та техніками, починаючи процес від ескізу та завершуючи творчою роботою. Самостійно виконуючи всі підготовчі та завершальні етапи, дотримуючись встановленої технології.

3. Жокей

3.1. Жокей (англ. jockey) — спортсмен, професійний вершник на перегонах, що здобув 50 або більше перемог. Назву може одержати тільки професіонал, що має відповідний вишкіл та ліцензію на їзду верхи. Премію присуджують в окремих різновидах, зокрема в перегонах із перешкодами. Вершник, що виграв титул тільки в жокейських перегонах, не може брати участь у перегонах із перешкодами.

4. Жонглер (артист цирку жанру жонглювання)

4.1. Завдання та обов’язки Створює художній образ у своєму жанрі, проводить репетиції своїх номерів та виступає з ними на манежі. Бере участь в парадах-прологах та епілогах, у масових сценах та інтермедіях під час постановки циркових пантомім та тематичних вистав, у масових клоунадах та антре, незалежно від того пов’язано це з гримуванням та переодяганням. Дотримує правил і норм охорони праці та взаємного страхування.