לימדה מתוקשבת :

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
לימדה מתוקשבת : by Mind Map: לימדה מתוקשבת :

1. אפשרויות הצפייה בסרטונים באינטרנט באמצעות אתרי שיתוף הן רבות. אתרים אחדים פתוחים לכלל הציבור והצפייה והעלאת הסרטונים בהם היא חינם. - You Tube, Blip TV , Flix. יתרונם המשמעותי של סרטוני הוידאו שברשת הוא הרחבת אפשרויות הלמידה הקיימות והאפשרות ללמידה מרחוק. לדוגמה בתקופת הלימודים בבית הספר תמיד גלשתי ביוטיופ לשיעורי מתמטיקה חינם והסרטונים שצפיתי בהם עזרו לי להבין החומר .

2. דואר אלקטרוני הוא אמצעי תקשורת אלקטרוני המאפשר העברת הודעות ממחשב למחשב דרך רשת. ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני טקסט או קבצים. ניתן לשלוח ההודעת בדואר אלקטרוני ליותר מנמען אחד במקביל. ההודעה עוברת ברשת לדואר של הנמען, ושם היא מחכה לנמען עד שזה ניגש לתיבת הדואר שלו. לדוגמאה אני ושאר הבנות שלומדות איתי מקבלת הודעות בדואר האלקטרוני מהמככלה לעדכון לגבי ההסעות ולגבי הלימודים .

3. LMS הנה מערכת תוכנה ההופכת את תהליך הניהול של הלמידה לתהליך אוטומטי וחכם.LMS מאפשרת רישום של לומדים, מעקב אחר קורסים ומעקב אחר תוצאות למידה של לומדים. מערכות LMS . לדוגמאה המודל שאנו משתשמים בו .

4. ספרים דיגטאלים :קובץ דיגיטאלי או קובץ ממוחשב הנפתח בכדי להיקרא במחשב(או קורא ספרים אלקטרוני אחר ),קובץ זה מכיל חומר לקריאה חומר לימוד כלשהו לסטודנט ,לדוגמה כשאני מקבלת קובץ לקריאה ביחדה לימוד כלשהי בקורס מסוים ואני פותחת כדי לקרוא באמצעות המחשב בתוכנה (ADOBE FLASH READERׁ) .