Електрифікація технічних процесів в елеваторі

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Електрифікація технічних процесів в елеваторі by Mind Map: Електрифікація технічних процесів в елеваторі

1. Основні будівлі і споруди елеватора.  Сучасний елеватор включає комплекс споруд, пов'язаних загальними виробничими процесами, з яких основні - приймання, зважування, зберігання, відпустку зерна, а спеціальні-очищення, сушіння і сортування зерна.

1.1. Будівлі і споруди елеватора за функціональними ознаками можна розділити на: виробничі, призначені для приймання, зберігання, підробітку і відпустки зерна і зернової продукції; допоміжні, обслуговують виробництво; невиробничі.

1.1.1. До основним виробничим будівлям і спорудам елеваторів відносяться: робоче будівля; силосні корпуси з конвеєрними галереями; споруди для розвантаження зерна з залізничного, автомобільного і водного транспорту та вантаження зерна на кошти цих видів транспорту; споруди для сушіння зерна; споруди для зберігання і навантаження відходів на засоби автомобільного та залізничного транспорту.

1.1.1.1. У робочому будівлі елеватора розміщують машини і механізми для підйому зерна (норії), зважування, очищення, а також механізми для переміщення та розподілу зерна. Робоче будівля є основним у комплексі елеватора, навколо якого групуються і з яким пов'язують всі інші виробничі його споруди.

1.1.1.2. Силосний корпус-це власне зерносховище, яке складається з різного числа силосів. До складу елеватора можуть входити й інші додаткові виробничі будівлі та споруди, такі, як спеціальні будівлі та споруди для очищення і сортування зерна, камера для збору пилу, цех відходів, склади для підлогового зберігання зерна та ін.

1.1.1.3. До допоміжних обслуговуючих виробництво будівель і споруд елеватора відносяться: силова станція, склади палива, ремонтні майстерні, пожежне депо, лабораторія тощо, до невиробничих будівель і спорудам - їдальня, побутові пристрої, адміністративний корпус та ін.

1.1.1.4. Комплекс будівель та споруд елеватора встановлюється в кожному випадку в залежності від типу елеватора, виконуваних функцій і обсягу робіт.

2. Електрифікація зерноочисно сушильного комплексу КЗС 20Ш

2.1. Электрификация зерноочистительного пункта

2.2. Організація роботи на зернотоках

3. Елеватори в Україні

3.1. Новий Жмеринський елеватор

4. Практика на "Яблунецькому ХПП"

5. МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ "Про  зерно  та  ринок зерна в Україні"

6. Приймання зерна

7. Дивовижні історії про елеватори

8. Зарубіжні дослідження. Зерно Зберігання Альтернативи : Економічний Порівняння

9. Елеватор - зерносховище XXI століття

9.1. SCAFCO Grain Systems.  Компанія SCAFCO Grain Systems заснована в 1954 р в США як виробник металоконструкцій і силосів для зберігання зерна .

10. "Науково технічна револючція"