Електрифікація технічних процесів в елеваторі

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Електрифікація технічних процесів в елеваторі by Mind Map: Електрифікація технічних процесів в елеваторі

1. Дивовижні історії про елеватори

2. Зарубіжні дослідження. Зерно Зберігання Альтернативи : Економічний Порівняння

3. Основні будівлі і споруди елеватора.  Сучасний елеватор включає комплекс споруд, пов'язаних загальними виробничими процесами, з яких основні - приймання, зважування, зберігання, відпустку зерна, а спеціальні-очищення, сушіння і сортування зерна.

3.1. Будівлі і споруди елеватора за функціональними ознаками можна розділити на: виробничі, призначені для приймання, зберігання, підробітку і відпустки зерна і зернової продукції; допоміжні, обслуговують виробництво; невиробничі.

3.1.1. До основним виробничим будівлям і спорудам елеваторів відносяться: робоче будівля; силосні корпуси з конвеєрними галереями; споруди для розвантаження зерна з залізничного, автомобільного і водного транспорту та вантаження зерна на кошти цих видів транспорту; споруди для сушіння зерна; споруди для зберігання і навантаження відходів на засоби автомобільного та залізничного транспорту.

3.1.1.1. У робочому будівлі елеватора розміщують машини і механізми для підйому зерна (норії), зважування, очищення, а також механізми для переміщення та розподілу зерна. Робоче будівля є основним у комплексі елеватора, навколо якого групуються і з яким пов'язують всі інші виробничі його споруди.

3.1.1.2. Силосний корпус-це власне зерносховище, яке складається з різного числа силосів. До складу елеватора можуть входити й інші додаткові виробничі будівлі та споруди, такі, як спеціальні будівлі та споруди для очищення і сортування зерна, камера для збору пилу, цех відходів, склади для підлогового зберігання зерна та ін.

3.1.1.3. До допоміжних обслуговуючих виробництво будівель і споруд елеватора відносяться: силова станція, склади палива, ремонтні майстерні, пожежне депо, лабораторія тощо, до невиробничих будівель і спорудам - їдальня, побутові пристрої, адміністративний корпус та ін.

3.1.1.4. Комплекс будівель та споруд елеватора встановлюється в кожному випадку в залежності від типу елеватора, виконуваних функцій і обсягу робіт.

4. Електрифікація зерноочисно сушильного комплексу КЗС 20Ш

4.1. Электрификация зерноочистительного пункта

4.2. Організація роботи на зернотоках

5. Елеватор - зерносховище XXI століття

5.1. SCAFCO Grain Systems.  Компанія SCAFCO Grain Systems заснована в 1954 р в США як виробник металоконструкцій і силосів для зберігання зерна .

6. Елеватори в Україні

6.1. Новий Жмеринський елеватор

7. Практика на "Яблунецькому ХПП"

8. МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ "Про  зерно  та  ринок зерна в Україні"

9. Приймання зерна

10. "Науково технічна револючція"