Публікація наукової статті у науково-метричній базі "Особливості взаємозв'язку здібностей та проф...

Solve your problems or get new ideas with basic brainstorming

登録は簡単!. 無料です
または 登録 あなたのEメールアドレスで登録
Публікація наукової статті у науково-метричній базі "Особливості взаємозв'язку здібностей та професійних нахилів підлітків" により Mind Map: Публікація наукової статті у науково-метричній базі "Особливості взаємозв'язку здібностей та професійних нахилів підлітків"

1. Action Points

1.1. Action Point 2

2. Prioritize Ideas

2.1. Ми поставили за мету з’ясувати наявність взаємозв’язку між названими категоріями

2.2. . Вибірку експериментального дослідження склали учні ліцейних класів фізико-математичного спрямування. Як відомо, відбір до цих класів здійснюється на підставі діагностики рівня досягнень у відповідних дисциплінах, який забезпечується домінуванням абстрактно-символічного типу мислення. Результати діагностики типу мислення в даній групі засвідчили, що саме цей тип мислення найбільше представлений серед учнів.

2.3. З метою вивчення професійної спрямованості учнів фізико-математичного класу ліцею нами були застосовані опитувальник професійних інтересів Йовайши та «Карта інтересів» Голомштока. Одержані результати показали, що переважна кількість учнів мають гуманітарне спрямування ( 61%), тобто виявляють інтерес та нахили до літератури, мистецтва, спілкування з людьми, а фізика та математика не посідають пріоритетних місць в структурі їх інтересів. Значно менша кількість ліцеїстів надали перевагу інтелектуально-дослідницькій та планово-економічній діяльності ( 23%). В деяких учнів виявлено схильності до військової справи, спорту та подорожі ( 10%).

3. . Створена значна кількість різноманітних методів, методик та інструментів надання профорієнтаційної допомоги людям, які її потребують. Але з іншого боку, існує і ряд практичних проблем, пов’язаних з недоліками як організаційного, так і змістовного характеру щодо створення системи профорієнтації, характеру самої послуги, яка б відповідала запитам сучасності..

4. Action Point 1

5. Plan

5.1. Goals

5.1.1. Goal 1

5.1.2. Goal 2

5.2. Rules

5.2.1. Session Rule 1

5.2.2. Session Rule 2

5.3. Define Problems

5.4. Capture Ideas

5.5. Prioritize Ideas

5.6. Define Action Points

6. Problem

6.1. Актуальним з практичної точки зору завданням є забезпечення адекватних та дієвих заходів щодо психологічного супроводу старшокласників, які стоять на порозі здійснення професійного вибору.

6.2. В психологічній науці та практиці проблематика професійного самовизначення людини або профорієнтації вважається достатньо вивченою і дослідженою багатьма науковцями з теоретичної точки зору

7. Ideas

7.1. Різноманітність професій, спеціальностей та спеціалізацій, безліч можливостей для отримання освіти, нові економічні способи життя – ось тільки невелика частина тих причин, що ускладнюють проблему професійного самовизначення сучасної молодої людини.

7.1.1. Відомо, що серед факторів професійного самовизначення провідне місце посідають інтереси, схильності, а також здібності до певної діяльності

7.1.2. Sub Idea 1

7.2. Idea 2