Namiesto 8 hodín robiť len 5 - Mega Kurz za 200

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Namiesto 8 hodín robiť len 5 - Mega Kurz za 200 by Mind Map: Namiesto 8 hodín robiť len 5 - Mega Kurz za 200

1. Prémiové Produkty

1.1. Produktívne stravovanie a recepty

1.1.1. Musíš vedieť po ktorých potravinách ubúda energia a zastavuje sa myslenie.  A naopak, ktoré potraviny ti dodávajú veľké množstvo energie. Musíš získať zoznam Reštaurácií, v ktorých sa vieš najesť zdravo. A niekoľko receptov chutných jedál, ktoré ti dodajú energiu. Musíš vedieť, ktoré výživové doplnky ti pomôžu mať bystrejšiu a rýchlejšiu myseľ

1.2. Tvorba systémov

1.2.1. Musíš vedieť, o tom ako tvoriť systémy pre seba a tvojich pracovníkov.  Ako automatizovať určité činnosti, aby si ich nemusel robiť ručne.

1.3. Prémiový News Letter

1.3.1. Pravidelný mesačný News Letter, ktorý ti bude pripomínať dôležité princípy produktivity, aby si na ne nikdy nezabudol a aby sa ti dostali pod kožu. Budeš vidieť na čom zrovna pracujeme skôr než verejnosť a tak budeš môcť využívať nové poznatky skoršie než ktokoľvek iný.

1.4. 2 hodinový biznis

1.4.1. Štúdium

1.4.1.1. 1 hodinu denne

1.4.1.1.1. Čo študovať? 4% toho TOP

1.4.1.1.2. Čo neštudovať...

1.4.2. Biznis- modely

1.4.3. Replikácia

1.4.3.1. Replikácia nie je kopírovanie

1.4.3.2. Replikovať všetko čo funguje

1.4.3.3. Ako hladať čo funguje?

1.4.4. Testovanie

1.4.5. 15 minútový email

1.4.5.1. Sila osobných príbehov

1.4.5.2. Štruktúry príbehov

1.4.5.3. Časovač

1.4.5.4. Korektor

1.4.6. Delegácia?

1.4.6.1. Korektor

1.4.6.2. Tvorba webu

1.4.6.3. Programovanie

2. Namiesto 8 hodín robiť len 5

2.1. Systém na správu a plánovanie úloh (Majster Plánovač)

2.1.1. Potápajúca sa loď

2.1.1.1. Ľudia si plánujú a plány nevychádzajú. Používajú komplikované systémy, ktoré po určitej dobe prestanú používať. Plánovanie im zoberie viac času, než samotná práca. S plánovaním nakoniec rezignujú a častokrát neplánujú vôbec.

2.1.2. Mať systém na správu a plánovanie úloh, na ktorý Vám denne bude stačiť 5 minút. Plánovanie pri ktorom nemusíte tráviť dlhé hodiny. Plánovanie ktoré ráta s nepredvídateľnými okolnosťami. Budete si vedieť   naplánovať úlohy, tak, že ich aj dodržíte. Po aplikácii tohto systému,  získate plán ktorý Vás podporuje v tom, aby ste sa na neho sústredili.  Pri aplikácii tohto systému Vám plány budú vychádzať na 80-90%. Tento systém má nevyčísliteľnú hodnotu, pretože Vás vie dostať k vašim cieľom rýchlejšie. Týždenne Vám pomôže ušetriť od 5 do 15 hodín. Cenu sme mu určili na 50 €

2.1.3. Párty loď

2.1.3.1. Plánovať si plány, ktoré vychádzajú a podporujú tvoju sústredenosť.

2.2. Majster Kalendárov

2.2.1. Potápajúca sa loď

2.2.1.1. Kalendár je jeden  z najpodceňovanejších nástrojov produktivity. Používajú rôzne komplikované aplikácie, ktoré sú veľmi zlé nadizajnované. Kombinujú kalendáre so zoznammi úloh, vytvárajú zbytočný chaos.

2.2.2. Mať systém na správu kalendáru, ktorý nepletie časovo dôležité udalosti s každodennými pracovnými úlohami. Systém, ktorý Vám automaticky pripomína v tom najlepšom čase, kedy sa máte začať pripravovať na danú udalosť. Systém, ktorý zabezpečí stretnutie tak, že už nebudete meškať ani vy, ale ani druhá strana.  Týmto systémom nebudete stresovať  pred akýmkoľvek stretnutím. Budete vždy v čas pripravený.  týždenne Vám môže ušetriť od 30 minút do 5 hodín (vzávislosti od množstva stretnutí)

2.2.3. Chodiť vždy na čas a mať radosť z plánovania.

2.3. Majster Emailu

2.3.1. Mať systém na správu emailov s ktorým máte prehľad o tom komu ešte máte odpísať, na koho čakáte. Systém s ktorým sa nebudete brodiť stovkami emailov, aby ste našli jeden z pred minulého týždňa. Systém ktorému sa venujete v najdôležitejších hodinách, kedy vy chcete a namiesto neustáleho vyrušovania Vás podporuje. Systém, ktorým desiatky emailov vyriešite do 2 minút. Takýmto systémom denne namiesto 1 hodiny odpovedania na maily bude stačiť 30 minút. - Cena tohto systému je 25 €

2.3.2. Potápajca sa loď

2.3.2.1. Každý deň ti chodí obrovské množstvo mailov, ktoré nestíhaš čítať. Informácie v mailoch sa ti pletú s úlohami. Máš problém dohladať maily. Na maily odpovedáš aj niekoľko krát. za deň. Maily ťa v kuse vyrušujú.

2.3.3. Párty loď.

2.3.3.1. Má z emailu radosť. Behom 10 minút vyriešiš desiatky emailov naraz. Ušetríš minimálne 30 minút denne riešením pri riešení mailov.

2.4. Ranné a Večerné Rituály

2.4.1. Hladké Rána

2.4.1.1. Potrebujete súbor ranných činností, ktoré Vás pripravia na hľadký priebeh celého dňa. Tieto činnosti nastavia Váš mozog tak, aby sa lepšie sústredil počas celého dňa.

2.4.1.2. potápajúca sa loď...

2.4.1.2.1. Uponáhlané a stresujúce rána. Roztrieštená myseľ a veľmi zlé ranné sústredenie.

2.4.2. Pokojný večer

2.4.2.1. Súbor večerných činností, ktoré Vám zabezpečia pokojný, hlboký spánok s ktorým získate plno energie do ďalšieho dňa.

2.4.2.2. potápajúca sa loď...

2.4.2.2.1. málo spánku...  nekvalitný spánok, veľa myšlienok, ktoré bránia v spánku

2.5. Technika: Preraďte do neutrálu

2.5.1. Musíš vedieť ako ukončíť akúkoľvek prácu spôsobom, ktorý ťa podporí do budúcna. Začatie každej jednej práci musí byť pre teba čo najjednoduchší. Tak, aby bolo veľmi ľahké a samozrejmé začať. Technika, ktorú nemôžete ignorovať ak máš problém so začatím akejkoľvek pracovnej činnosti. Len touto jednou technikou sa ti podarí poraziť 90% odkladania vecí  na neskôr.

2.5.2. Potápajúca sa loď

2.5.2.1. Máš problém začať pracovať. Vyhýbaš sa práci a cítiš k nej odpor.

2.5.3. Párty loď

2.5.3.1. Práca je zrazu pre teba radosť a vieš sa rýchlo naštartovať a začať na nej pracovať.

2.6. Technika: Zjedzte žabu

2.6.1. Musíš vedieť, kedy a ktorým úloham venovať najviac energie. Tieto úlohy ťa posunú najrýchlejšie v pred a musíš ich robiť v určitú hodinu, aby to malo najlepší efekt a aby si dosiahol svoje ciele čo najrýchlejšie.

2.6.2. Potápajúca sa loď

2.6.2.1. Denne tráviš kvantom malých úloh, ktoré sa stále kopia. Večer sa cítiš, ako keby si sa nepohol z miesta. Beháš a hasíš ohne.

2.6.3. Párty loď

2.6.3.1. Každý deň urobíš kus roboty na svojom najväčšom projekte. Cítiš sa, že napreduješ a že smeruješ za svojimi cieľmi.

2.7. Porazte Prokrastináciu

2.7.1. Mód hrdinu

2.7.1.1. Každý deň sa musíš vedieť dostať do hrdinského módu v ktorom si najvýkonnejší. Musíš poznať prirodzené rytmy tvojho tela, musíš sa vedieť naštartovať na každú jednu úlohu a musíš sa vedieť začať sústrediť len na jednu vec v čase.

2.7.2. Prirodzené rytmy Vášho tela

2.7.3. Štartovač

2.7.4. Časokrabice

2.7.5. Potápajúca sa loď

2.7.5.1. Nemáš chuť pracovať. Najradšej by si odišieľ niekde na pláž a nič nerobil.

2.7.6. Párty loď

2.7.6.1. Tešíš sa z práci a máš plno energie na jej splnenene. Už nič neodkladáš, pretože ti práca robí radosť a máš dostatok energie, aby si ju vykonal.

2.8. Život bez papiera

2.8.1. Musíš s zbaviť veľkého množstva informácií či digitálnej, alebo papierovej podobe, ale aj informácií, ktoré držíš v hlave.. Musíš sa naučiť používať Evernote, v ktorom dokážeš uskladniť všetky znalosti a informácie s ktorými sa kedy stretneš. Musíš sa naučiť ukladať tieto informácie spôsobom, aby si akúkoľvek osobnú informáciu, či vedomosť mohol dohladať  maximálne do 10 sekúnd.

2.8.2. potápajúca sa loď

2.8.2.1. Si zahltený kvantom informácií, papierov a dokumentov. Trvá ti veľmi dlho kým sa dostaneš k dobrému článku, ktorý si si uložil, alebo veľmi dlho hľadáš dokument, alebo dôležitý email z pred dvoch mesiacov. Veľmi ťa hnevá, keď niečo musíš hladať a nevieš to nájsť. Vždy zabúdaš, kde máš čo uložené.

2.8.3. párty loď

2.8.3.1. Akúkoľvek dôležitú osbonú informáciu vieš nájsť do 10 sekúnd, alebo menej. Už nikdy na nič nezabudneš. Už nikdy nebudeš potrebovať papier. Všetko budeš mať uložené v cloude, ktorý je chránený.

2.9. Organizácia priečinkov súborov a dokumentov

2.9.1. Musíš sa naučiť vytvárať jednoduché štruktúry priečinkov a dokumentov, ktoré sú tak jednoduché, že je s nimi radosť pracovať. Musíš sa zbaviť ikon na pracovnej ploche, aby ti nebrali zbytočne pozornosť. Musíš vedieť naučiť triediť súbory s ktorými aktuálne pracuješ a súbormi na Archiváciu.

2.9.2. potápajúca sa loď

2.9.2.1. máš problém nájsť dôležité dokumenty, pretože sa nachádzajú vo veľmi zložitých a ťatko-zapamätateľných štruktúrach. Na ploche máš desiatky ikon z ktorých používaš možno len 10 a ostatné ti berú pozornosť a pôsobia chaoticky.

2.9.3. Párty loď

2.9.3.1. Jednoduchý systém na správu priečinkov a dokumentov, s ktorým je radosť pracovať. Vždy máš všetko po ruke a je na svojom mieste a dokumenty nájdeš vždy keď ich potrebuješ.

2.10. Meranie času

2.10.1. Musíš sa naučiť vedieť využiť jednoduché aplikácie, ktoré budú merať  na čom koľko pracuješ. Tieto dáta ti potom pomôžu zlepšiť tvoje výkony.

2.10.2. potápajúca sa loď

2.10.2.1. Nevieš presne na čom koľko pracuješ a koľko ti čo trvá. Takto prichádzaš o dáta na základe ktorých sa vieš zlepšiť a zobrať o zákazku viacej.

2.10.3. Párty loď

2.10.3.1. vieš koľko čo ti trvá a vieš sa neustále zlepšovať. Vidíš, ktoré činnosti ti berú najviac času

3. Bonusové Produkty

3.1. Lepší Spánok

3.1.1. Musíš vedieť ako sa zbaviť zlozvykov, ktoré ti bránia kvalitnému spánku. Musíš poznať rituály, ktoré ťa privedú ku kvalitnému spánku. Musíš vedieť aké potraviny nesmieš jesť, aby si mal dobrý spánok. Musíš poznať proces na zbavenie sa večerného premýšľania v posteli.

3.2. Majster Manažér

3.2.1. Musíš si vedieť zvizualizovať prácu. Musíš kontrolovať každý deň stav projektov a naučiť sa odstraňovať problémy, ktoré môžu vznikajú. Musíš si vedieť vybrať správnych ľudí do tímu. Musíš používať správny software na prácu v tímoch.

3.3. Majster Kreatívec

3.3.1. Musíš sa naučiť vedieť naučiť pracovať s Mind Mapami. Naučiť sa logicky organizovať myšlienky.

3.4. Rušivé vplyvy

3.4.1. Musíš spoznať všetky rušiče tvojho okolia. Musíš sa naučiť vedieť chrániť pred rušivými vplyvmi.