Здоровий спосіб життя

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Здоровий спосіб життя by Mind Map: Здоровий спосіб життя

1. Спорт

2. Загартовування

3. Здорова їжа

4. Відмова від шкідливих звичок

5. Спорт - це здоров'я. Так каже кожен. Але чи кожен дотримується спортивного способу життя? Звичайно - ні. Люди що не займаються спортом мають проблеми з ожирінням та слабкий імунітет. Займайтесь спортом, спорт - це сила, спорт - це здоров'я.

6. Загартовування - це один із найлегших способів підтримання імунітету та здоров'я. Найтяжчим в загартовуванні є те, що потрібно перебороти самого себе, вийти надвір і виляти відро холодної води на себе. Але краще починати обливатись із літа(сам обливаюсь і знаю).

7. Здорова їжа - це гарант мати гарне здоров'я. Відмова від шкідливої та жирної їжі не тільки вбереже вас від ожиріння, а й від хронічних захворювань із перетравленням їжі.

8. Шкідливі звички - це головна проблема нашого суспільства. Останнім часом люди почали вмирати від захворювань легень та печінки. Наркотики - це взагалі окрема тема. Середньостатистичний наркоман не живе довше 5 років після спроби першої дози. На мою думку, якщо хочте розпочати дотримуватись здорового способу життя - потрібно відмовитись від усіх шкідливих звичок, так як це найголовніший крок.