Сучасні освітні інструменти для вчителів

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Сучасні освітні інструменти для вчителів by Mind Map: Сучасні освітні інструменти для вчителів

1. Соціальні аспекти навчання

1.1. Edmodo

1.1.1. це освітній сайт, який являє собою усічену соціальну мережу за типом Facebook або ВКонтакте, яка дозволяє спілкуватися вчителям та учням, об'єднавшись навколо процесу навчання у школі. Є також можливість робити записи російською мовою.

1.2. Grockit

1.2.1. об'єднує учнів під час навчання, що проходить курсами на цьому великому соціальному сайті.

1.3. EduBlogs

1.3.1. пропонує надійне і безпечне місце для ведення блогів, як для себе, так і для всього вашого класу.

1.4. Skype

1.4.1. може бути відмінним інструментом для підтримки зв'язку з іншими педагогами або навіть участі в нарадах у режимі онлайн. Більше того, він може допомогти вчителям співпрацювати з іншими класами, навіть в інших країнах

1.5. Pinterest

1.5.1. ви можете прикріпити практично будь-яке зображення, яке ви вважаєте цікавим і важливим для розміщення, багато вчителів використовують його як сховище розгорнутих планів уроків, проектів і різних надихаючих матеріалів.

2. Безпосередньо навчання

2.1. Khan Academy:

2.1.1. багато вчителів використовують цю прекрасну колекцію матеріалів з математики, природничих наук, а також лекції з фінансів і всілякі вікторини, щоб доповнити свої навчальні матеріали.

2.2. MangaHigh

2.2.1. пропонує вчителям величезну кількість освітніх ресурсів на базі ігрового навчання з математики.

2.3. Knewton

2.3.1. адаптоване навчання активно обговорюється в даний час і Knewton дозволяє кожному вчителю отримати до нього доступ і активно використовувати. Сайт персоналізує навчальний онлайн контент для кожного студента відповідно до його або її індивідуальних потреб.

3. Корисні інструменти

3.1. Evernote:

3.1.1. ви можете збирати прекрасні ідеї, фотографії, записи або ще що-небудь цікаве на своєму акаунті Evernote (російськомовному), маючи доступ до нього у будь-якому місці. Це той інструмент, який ви повинні мати у себе при плануванні уроків.

3.2. Google Education:

3.2.1. Google пропонує цілий ряд цікавих ресурсів, що стосуються освітніх технологій для вчителів, в тому числі електронну пошту і сумісні з нею додатки, відео, плани уроків, професійний розвиток і навіть освітні гранти

3.3. SlideShare:

3.3.1. на SlideShare ви можете завантажити свої презентації, документи, відео та обмінюватися ними з учнями та колегами. І навіть більше, ви можете скористатися матеріалами, які виклали інші користувачі сайту.

3.4. udioBoo:

3.4.1. за допомогою такого інструменту як AudioBoo, ви зможете записати і поділитися аудіо з вашими учнями.

4. Планування уроку та інструментарій

4.1. Planboard: Planboard

4.1.1. цей дивовижний онлайн-інструмент створений спеціально для вчителів, з ним ви можете оцінити і упевнитися, наскільки добре організовані ваші уроки і наскільки правильно проходить ваш шкільний день

4.2. Wordle:

4.2.1. створюйте приголомшливі хмари слів за допомогою Wordle, вони стануть відмінним доповненням до уроків (будь-якої) мови.

4.3. Google Docs

4.3.1. за допомогою (російськомовного) Google Docs педагоги разом з учнями та колегами можуть створювати і спільно використовувати документи, презентації, електронні таблиці, а також залишати відгуки та враження про створені учнями проекти.

4.4. YouTube:

4.4.1. не всі школи дозволяють використовувати YouTube, але ж на сайті представлено безліч прекрасних навчальних матеріалів для занять у школі. Є навіть спеціальний освітній канал, орієнтований тільки на вчителів та учнів.