Історія графології

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Історія графології by Mind Map: Історія графології

1. Вивчаючи походження і розвиток аналізу почерку, історія свідчить про те, що графологія в тому вигляді, в якому ми її знаємо зараз, виникла не більше трьох століть тому . В той же час існує багато згадок про цей предмет в багатьох древніх документах .

2. В листі імператора Нерона говориться : «Я боюся цієї людини, тому, що її почерк показує, що у неї - зрадницька натура».

3. У працях Конфуція сказано : «Бійтеся людини, почерк якої нагадує рух очерету, що коливається вітром» .

4. Перша відома нині книга, спеціально присвячена графології, побачила світ у 1630 році і була написана італійським професором Камілло Бальдо . Її довга назва свідчила « Tratto come una letra si cognoscano la natura e qualita del scrittore», тобто «Як зрозімути природу і якості людини, поглянувши на букву, яку вона написала» .

5. Приблизно через двісті років до теми почерку повернулися у Франції, коли вчений церковник абат Фландрен зацікавився книгою Бальдо . Абат вирішив, що вона заслуговує на серйозне обговорення і аналіз . Він створив гурт, учасники якого зайнялися питанням і піддали класифікації почерки людей, що відрізняються один від одного заъорленнями і родом занять.

6. Учасники дослідження виробили правила, які лягли в основу сучасного аналізу почерків. Для того, щоб охрестити нову науку абат використовував два грецькі слова - «графо» (писати) і «логос» ( наука ) . Так і народилося ім'я нової науки - графологія .

7. Учень Фландрена абат Мішон інтенсивніше розвинув графологічні дослідження і перевершив свого вчителя. У 1872 році він написав книгу «Система графології» . Так вперше було спожито слово « графологія» .

8. Близько 1880 року робота Мішона отримала подальший розвиток в дослідженнях Крепье - Жамена, в яких були застосовані чіткіші методи класифікації різних рис характеру, які виявив аналіз почерку .

9. На початку ХХ століття доктор Людвіг Клагес ( Німеччина ) зробив крупну наукову роботу за визначенням і обгрунтуванням принципів графології, методів її вживання і її інтерпретації. Сучасні дослідники почерку вважають доктора Клагеса «батьком» сучасної графології .

10. З XIX століття в різних країнах виникли графологічні суспільства. У Європі графологія розглядається з належною увагою і займає гідне місце в роботі психолога і психіатра . Вона включена в учбові програми по психології в університетах багатьох європейських країн.

11. Графологами - любителями були прем'єр - міністр Англії Дізраелі і американський письменник Едгар Аллан По .

12. Відео