Користувацький пошук Google

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Користувацький пошук Google by Mind Map: Користувацький пошук Google

1. Безкоштовний сервіс компанії Google

1.1. Що дозволяє використовувати великий обсяг інформації без грошових витрат.

2. Проголошеною місією компанії від самого початку була «організація світової інформації, забезпечення її доступності та користі для всіх»

2.1. Це допомагає нам працювати дистанційно і знаходити потрібну інформацію з різноманітних джерел.

3. Наразі Гугл щоденно реєструє близько 50 млн пошукових запитів та індексує більше 8 мільярдів веб-сторінок.

3.1. Тобто є багато інформації, і ми для своєї роботи можемо використовувати відразу декілька сайтів і поєднувати інформацію індивідуально до наших потреб.

4. Google може знаходити інформацію 195 мовами.

4.1. Можемо використовувати іншомовні джерела.

5. Google наприкінці серпня 2004 року складалась з 132 тис. машин, розташованих в різних точках планети (джерело інформації — колишній високопоставлений співробітник компанії)

5.1. Дає змогу з різних куточків планети підбирати потрібний матеріал.

6. Домашня сторінка Google містить кнопку «Мені пощастить». До 2012 року, коли користувач вводив пошуковий запит і натискав на кнопку, користувач переходив безпосередньо до першого результату пошуку.

6.1. Для логопеда це значно скоротить час пошуку потрібної інформації

7. Пошукова система Google надає можливість здійснювати пошук в Інтернеті, використовуючи графічні зображення як запити.

7.1. Пошук виконується через сторінку images.google.com, для початку пошуку потрібно за допомогою миші перетягнути картинку в вікно пошуку, завантажити файл, вставити посилання на зображення в рядок пошуку або натиснути на картинку правою кнопкою миші і вибрати «Пошук по картинці».

8. У роботі логопеда: використовувати google для пошуку нових методик для занять, наочного матеріалу для дітей з ООП, книг, посібників, конспектів.