Трансформація освіти в Японії

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Трансформація освіти в Японії by Mind Map: Трансформація освіти в Японії

1. Фази

1.1. прогнозування майбутнього

1.1.1. «Концепція ІКТ в освіті»

1.1.1.1. У квітні 2011 року Міністерство освіти, культури, спорту, науки і технологій опублікувало «Концепцію ІКТ в освіті - Назустріч створенню системи навчання та шкіл XXI століття».

1.2. розробка стратегічного плану

1.2.1. перший базовий план

1.2.1.1. «Метою освіти має бути гармонійний розвиток особистості та прагнення до виховання здорових тілом і духом громадян, наділених якостями, що необхідні для формування мирної країни та демократичного суспільства»

1.2.2. Другий Базовий План сприяння розвитку освіти

1.2.2.1. складається з чотирьох напрямів для створення товариства безперервної освіти, заснованого на автономії, співпраці та творчості: 1. Розробка соціальних компетенцій для виживання - індивідуальна автономія і співпраця в диверсифікованому суспільстві, що стрімко змінюється; 2. Створення кадрів для більш яскравого майбутнього - виховання особистостей, що прагнуть змін і формують нові цінності, а також тих, хто є лідером у кожній сфері суспільства; 3. Побудова безпечних освітніх мереж, що пропонують широкий спектр можливостей для навчання; 4. Створення динамічних спільнот проактивних громадян з перспективою залучення нових учасників.

1.3. план управління та ресурсне забезпечення

1.4. оцінювання та корегування

2. Етапи реалізації

2.1. впровадженні ІКТ у шкільну освіту та сприяє використанню ІКТ в безперервному навчанні й соціальній освіті.

2.2. «використання ІКТ в освіті надасть можливість працювати над створенням системи навчання та шкіл XXI століття, а також формувати в учнів необхідні навички

3. Учасники

3.1. Міністерством освіти, культури, спорту, науки і технологій

3.2. Суспільство безперервної освіти

4. Інструментарій

4.1. кожен може навчатися в будь-якому місці й у будь-який час упродовж усього життя, а також належним чином застосовувати отримані знання для виховання особистості та самореалізації

5. Джерела

5.1. http://edutransform.org/wp-content/uploads/2015/04/Intel_EduPolicy_Guide_Ukraine.pdf