Для чого ходять у школу?

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Для чого ходять у школу? by Mind Map: Для чого ходять у школу?

1. Мовно-літературна

1.1. Бесіда за сюжетною картиною “Школа”

1.1.1. https://svitdovkola.org/1/1/Tyzhden-01-shkola-besida.pdf

1.2. Мультфільм для розпізнавання напрямків руху

1.3. Складання прислів`я

1.4. Розгадування загадок

1.5. Сенкан

1.6. Прес-конференція до автора тексту

2. Математична

2.1. Створення маршруту "Дорога до школи"

2.2. Математика у знаках

2.2.1. https://svitdovkola.org/1/1/Tyzhden-01-dorozhni-znaky.pdf

2.3. Руховий (математичний) диктант

2.3.1. Зразок диктанту: Дорога до Казкової школи: 3 кроки прямо, два кроки ліворуч, 1 крок назад, 4 кроки праворуч…Вузенька стежечка. Ви мусите правою рукою торкнутися плеча сусіда попереду, пройти 3 кроки вперед і 1 праворуч… Дорогою учні можуть знаходити різні речі (камінці, іграшки, набір крейди, кольоровий папір) і забирати ті, які знадобляться у школі, пояснюючи: «Я візьму (називає річ), бо..."

2.4. Усміхнені задачки

2.4.1. • Скільки малят торкаються ногами землі, а у скількох ноги землі не торкаються? • Більше малят, у яких обидві ніжки торкаються землі, ніж тих, у кого торкається землі лише одна нога? (Запропонуйте дітям спочатку оцінити кількість не рахуючи, а потім перевірити відповідь.) •Знайди на картині об’єкти, що літають. Чим вони відрізняються один від одного? На якому фрагменті картини літаючих об’єктів найбільше? Поміркуй і назви власні приклади об’єктів, що літають, які могли б опинитися на картині. •Поміркуй і придумай власні завдання на рахування та задай їх друзям.

3. Природнича

3.1. Бесіда "Де я живу?"

4. Технологічна

4.1. Створення плакату "Як збирати ранець" за допомогою аплікацій

5. Соціальна і здоров`язбережувальна

5.1. Діалог-розмірковування “Яку дорогу обрати?”

5.2. Дослідження “Чи можна знайти і коротку, і безпечну дорогу?”

5.2.1. Діти розповідають різні шляхи до школи, визначають їх безпечність та розмірковують наскільки швидко можна ними дістатися до школи.

6. Громадянська та історична

6.1. Шкільна традиція "Напиши послання старшокласнику"

6.2. Квест - екскурсія “Наша школа”

7. Мистецька

7.1. Виконання пісні про школу

7.1.1. Здрастуй, школо! (сл. Н. Погребняк, муз. О. Янушкевич) Знову осінь посміхнулась весело до нас І запрошує до школи в світлий рідний клас. Вже давно на нас чекають зошити й книжки. На уроки поспішаєм всі ми залюбки. П-в: Здрастуй, здрастуй, школо! Дзілі-дзілі-дзень. Буде нам співати Дзвоник кожен день. (П-в виконується двічі) Тепле літо промайнуло, сонячні деньки. Подивіться, як засмагли всі ми малюки. Сил нових усі набрались! Літо, прощавай! Нас, веселих і щасливих, школо, зустрічай! П-в:

7.2. Створення малюнку "Школа моєї мрії"

7.2.1. Запропонуйте кожній групі створити на асфальті малюнок «Школа моєї мрії» і поставити під малюнком автограф (один від цілої групи, або індивідуальний від кожної дитини: назва групи чи ім’я учня (ім’я та прізвище) написані за допомогою букв, піктограм, смайликів тощо).

8. Фізкультурна

8.1. Комплекс вправ для постави

8.1.1. • Нехай малюк стане рівно біля стінки так, щоб потилиця, лопатки, сідниці та п’ятки торкалися стінки, постоїть так п’ять секунд, зробить крок уперед, не міняючи положення тіла. Повторити п’ять разів. • Малюку треба ходити навшпиньках з книгою на голові. • Вправа "Замок"

8.2. Змагання "Хто швидше збереться до школи"

8.2.1. Діти збирають рюкзаки.