Нурлан Сабуров

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Нурлан Сабуров by Mind Map: Нурлан Сабуров

1. Кар'єра

1.1. У листопаді 2017 року артист став гостем шоу «Імпровізація». Це щотижневе телевізійне гумористичне шоу з нестандартним форматом. Чотири регулярних актора програми - Дмитро Позов, Сергій Матвієнко, Арсеній Попов і Антон Шастун - беруть участь в імпровізаційних іграх, тобто в заданих форматах виступів розігрують короткі сценічні замальовки, спираючись на нові завдання, які видає телеведучий Павло Воля. В кінці 2017 року відбувся сольний тур Сабурова, який отримав назву IQ. У перелік місць, які відвідав комік, увійшли понад 20 російських і казахстанських міст. У березні 2018 року Нурлан Сабуров провів сольний концерт в Астані. Цей виступ за підтримки ТНТ і рідного для артиста проекту Stand Up, але на сцені в цей раз виступає тільки сам гуморист з декількома годинами авторського самобутнього стендапа. У грудні відбувся бенефіс виконавця - його перший сольний концерт на ТБ. За визнанням коміка, раз в півроку він проводить перевірочні виступу, на яких відбирає матеріал для великих виходів на сцену.

2. Творчість

2.1. На самому початку Нурлан Сабуров в Єкатеринбурзі виступав разом з іншими початківцями коміками та гумористами. Хлопці організовували спочатку «мікрофони», а потім і повноцінні вистави і, що називається, набиралися досвіду. Виступи шоуменів користувалися популярністю - на кожен концерт збиралися не менше 200 глядачів. Вперше Нурлан з'явився на телебаченні як запрошений гість у рубриці «Відкритий мікрофон». Його шоу сподобалося глядачам, і гуморист ще кілька разів запрошувався в Stand Up, поки не став постійним резидентом. В першу чергу Нурлан запам'ятовується своєю манерою. Артист робить барвисті виступи, а самі смішні жарти розповідає з абсолютно серйозним обличчям. Не можна не відзначити і дивовижну, унікальну міміку, а також теми монологів, які Сабуров бере буквально з реального життя, але підносить з абсолютно неймовірного кута зору.

3. Біографія

3.1. Нурлан народився і виріс в місті Степногорську, розташованому на півночі Казахстану. У дитинстві хлопчик захоплювався спортом, 8 років ходив в секцію боксу. Крім того, Сабуров ще школярем придбав славу відмінного оповідача і жартівника. Кожен раз, коли Нурлан програвав в боксерському спарингу і приходив побитий в школу, придумував забавні розповіді і причини такого стану. Ще одним джерелом натхнення для жартів юного гумориста став дідусь. Той постійно розповідав байки, які хлопчик потім переказував однокласникам.

4. Фото

5. Особисте життя

5.1. Нурлан одружився, ще будучи студентом. Зі своєю обраницею Діаною він зустрічався досить довго, але, коли виявилося, що дівчина чекає дитину, тут же зробив їй пропозицію. Як згадує чоловік, про народження дочки він дізнався, сидячи на парі в університеті. Особисте життя не стала для артиста перешкодою для кар'єри. Потрібно сказати, що дружина гумориста однозначно є його музою, так як і вона сама, і їхня маленька дочка є обов'язковими «учасниками» його монологів: дуже рідко Сабуров не згадує про своїх коханих жінок під час виступів.