Як ввімкнути в собі креатив: стратегія Волта Діснея.

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Як ввімкнути в собі креатив: стратегія Волта Діснея. by Mind Map: Як ввімкнути в собі креатив: стратегія Волта Діснея.

1. Крок перший

1.1. Необхідно поставити мету. Тобто сформулювати завдання, над яким нам доведеться попрацювати.

2. Послідовність кроків

3. Крок другий.МРІЙНИК

3.1. Необхідно відпустити в політ свою фантазію, відправляючи думки до нових горизонтів. Що дуже важливо в цей момент внутрішня критика повинна бути вимкненою. Зовсім. Тобто ви безоціночно думаєте над новими ідеями, записуєте їх на папір і ніяк не намагаєтеся критично мислити. Мрійник може допустити все, будь-які найнеймовірніші речі. Ваша рука зараз ніщо інше як реєстратор, якій доступна тільки одна функція - записати.

4. Крок третій.КРИТИК

4.1. Ви повинні вжитися в роль людини, спокійно, що дуже важливо, аргументовано дає оцінку отриманого результату. Перейдіть на інше місце - навіть якщо це місце знаходиться в межах одного приміщення. Почніть оцінювати результат вашої творчої частини. Припустімо можливі труднощі в реалізації. Намагайтеся діяти за принципом «відкидаючи пропонуй». Подумайте над тим, що може перешкодити, що може порушити реалізація задуманого. Спробуйте запропонувати альтернативні варіанти.

5. Крок четвертий.РЕАЛІЗАТОР

5.1. Зараз вам, на основі всього винайденого вашим внутрішнім мрійником та скоригованого вашим внутрішнім критиком, належить скласти план по досягненню поставленої мети. Необхідно передбачити кроки, які вам необхідно зробити для реалізації. Чітко. Структурно. По пунктах. Оцінити ваші ресурси. Скільки грошей, часу або сил необхідно витратити на реалізацію, кому можна делегувати частину кроків по досягненню. Як можна трансформувати одні ресурси в інші.

6. Нові ідеї - це те, що змушує цей світ дихати та стрімголов летіти вперед. Нові креативні ідеї необхідні в будь-якій сфері, вони можуть бути успішними продовженням ваших проектів, або інноваційним проривом.

7. Спосіб мислення Уолта Діснея.

7.1. Багато звичок, що призвели Волта Діснея до успіху, для нього самого були лише звичками, та тільки потім моделюючи його поведінкові патерни, психологи зрозуміли що саме в них мало причинно-наслідковий зв'язок, що вела до успіху.

7.1.1. Тут лише, я скажу, що для досягнення своїх цілей Волт Дісней використовував 3 психо-фізіологічних стани, які для простоти ми будемо називати роллю. Саме роллю, тому що подібно акторам в момент перевтілення, нам буде необхідно вжитися в роль.