Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Сервіси Google для навчання by Mind Map: Сервіси Google для навчання

1. Google Drive Google Диск – віртуальне сховище даних, з можливістю організації власного робочого простору. Він дає можливість організації спільної роботи з колегами, з класами, з творчими групами. Сервіс Google Диск надає можливість створювати спільно доступні папки в яких можна зберігати, видаляти, додавати презентації, документи, таблиці, зображення. Для створення форм достатньо зайти на свою сторінку в сервісі Google Drive, в закладці «Створити» вибрати додаток «Форма» та наповнити його навчальними матеріалами – наприклад це можуть бути тести для дистанційної перевірки знань учнів.

2. Google Docs Google Документи дають можливість створювати текстові документи, форматувати їх, редагувати, використовувати різні шрифти, додавати зображення, малюнки, посилання та таблиці. Працювати над ними можна разом з колегами та учнями - де завгодно і коли завгодно. Кросплатформенність надає можливість працювати на всіх пристроях з найбільш розповсюдженими операційними системами та без обов’язкового виходу в Інтернет. Завдяки автоматичному збереженню під час роботи жоден з документів не зникне.

3. Google Клас надає можливість викладачам організовувати звичний навчальний процес через Інтернет. Викладачем створюються класи і додаються в них учні, відправляються їм завдання, організовуються тематичні обговорення. Учні отримують повідомлення і завдання через сервіс та виконують його он-лайн в Google Документах прикріплюючи свою роботу. Всі роботи зберігаються в структурованому вигляді в каталозі на Google Диску, можна не турбуватися, що забули роботу вдома і т.п.

4. YouTube YouTube – це величезний відео хостинг, створений на сам перед для самоосвіти, а вже тільки потім для розваг. На сторінках YouTube ми бачимо різноманітний контент та можемо додати до цієї безмежної скарбнички свої відео. В YouTube ми навчаємося і відпочиваємо. Можемо побачити як проводять наукові експерименти, виконують завдання різного типу, пройти навчальний відео курс.

5. Google Translate Завдяки Перекладачу ми можемо охопити весь обсяг інформації та глибше розібратися з наробками іноземних колег. Саме у цьому перекладачі текст перекладається цілими реченнями, а це стало можливо завдяки використанню нейромережі. І саме тому інформація сприймається так, як її хотів передати сам автор. Перекладач є необхідним інструментом сучасної людини, викладача, учня.