TUTUM YATIRIM VE YERLİ MALI HAFTASI İLE İLGİLİ NASIL ÇALIŞMALAR YAPABİLİRİZ

tttt

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
TUTUM YATIRIM VE YERLİ MALI HAFTASI İLE İLGİLİ NASIL ÇALIŞMALAR YAPABİLİRİZ by Mind Map: TUTUM YATIRIM VE YERLİ MALI HAFTASI İLE  İLGİLİ NASIL  ÇALIŞMALAR  YAPABİLİRİZ

1. Nilgün ERDOĞAN Çocuklar meyve resimleri ile bir kukla oluşturabilirler.

2. Seher EKİCİ bence her okul bir meyve seçip WEB 2 aracı kullanarak boyatabilir.

3. Şule Ayyıldız Çocukların web2 araci kullanmalarini destekleyecek bir çalışma yapabiliriz.

4. PINAR YALÇIN ÖZTÜRK YERLI mali çercevesi tasarlayip hatıra fotoğrafı cekebilirler

5. Hülya Kanburoğlu, web2 araçlarından yararlanarak resimler yaptırabiliriz.

6. Suna EROĞLU Her cocuğa meyvelerle ilgili şiir verip onu birleştirebiliriz

7. Ebru Kadriye ŞİŞLİ, yerli kuruyemiş ve meyvelerimizden sağlık tabakları hazırlayabiliriz. Web 2.0 araçları ile yerli meyvelerimizden oluşan eşleştirme oyunu hazırlayabiliriz.Çocuklara yerli meyve resimleri çizdirip Chatterpix ile o meyveler ile ilgili şiirler söylettirerek konuşturabiliriz.

7.1. Cansu özkan. Web2 araçlarını kullanarak yaşadıkları bölgede yetişen ürünleri çizebilirler.

8. Zeynep Erbaş çocukların kolayca kullanabilecekleri web2 araçları ile eğlenceli çalışmalar yapılabilir.

9. Hatice Akpınar : yerli malı haftası için colorillo web 2.0 aracı kullanılarak ortak ürün bir resim ya da Türkiye haritası çizilerek bu programda öğrencilerimiz gösterdiğimiz alana yetişen ürünü çizerek eğlenceli ve ortak bir paylaşımı olan bir ürün oluşturabiliriz. Bu ürün istenirse resim ve video olarak yüklenip paylaşılabilir.

10. Cioi Georgiana-Florentina Activities: knowledge of the environment (reading pictures), language education (memorization, sentence forms, interactive worksheets), mathematical activity (online interactive worksheets about fruits and vegetables), music education (music auditions), physical education (relays , competitions), education for society (how to eat fruits and vegetables correctly), artistic-plastic activities (drawing, painting, modeling) practical activities (gluing, cutting, making salads from fruits and vegetables)