Netwerk

Keep track of candidates that have applied to your company

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Netwerk by Mind Map: Netwerk

1. Martin Straatmeijer KPN

1.1. Roel Blomsma Manager Riskmanagement & Compliance at KPN http://nl.linkedin.com/pub/roel-blomsma/1/b50/545

2. Martin Straatmeijer Reaal

2.1. Rob Bosch Senior Actuary at Reaal Verzekeringen http://nl.linkedin.com/in/robbosch

3. Legenda

3.1. POSITIE

3.1.1. DMU

3.1.2. ADMU assistent

3.1.3. REF kan ons in contact brengen met DMU (2nd degree)

3.1.4. QUANT mogelijke kandidaat

3.2. ACTIE

3.2.1. EMAIL GESTUURD

3.2.2. TELEFONISCH

3.3. STATUS

3.3.1. NOG GEEN CONTACT

3.3.2. CONTACT

4. AON

4.1. Ramona Cevaal http://www.linkedin.com/pub/ramona-cevaal/45/622/329 introductie gevraagd 9-8-2012

4.1.1. Karel Boere Director AON http://nl.linkedin.com/pub/karel-boere/0/6b8/762

4.2. Ewout Verdouw http://nl.linkedin.com/in/ewoutverdouw 06-27081524 (

4.2.1. Eelco Ouwerkerk Senior Account Manager Aon Risk Solutions http://nl.linkedin.com/in/eelcoouwerkerk

4.2.2. New node

4.3. Urbian

4.3.1. Contact Urbian

5. ASR

5.1. Eric Huwae http://nl.linkedin.com/pub/eric-huwae/35/466/134

5.1.1. Product Modeller (Solvency II)

5.1.2. Contact Urbian

6. AEGON

6.1. M

7. VGZ

8. Achmea

8.1. Martin Straatmeijer Achmea netwerk

8.1.1. Jan Bakker Senior manager P&O Dienstverlening & SENS at Achmea http://nl.linkedin.com/pub/jan-bakker/9/681/24b

8.1.2. Reginald Berretty Chief Commercial Officer at Euler Hermes Kredietverzekering NV http://nl.linkedin.com/pub/reginald-berretty/b/b5b/795

8.1.3. Eric Bijlsma Programma manager Processen in Control Solvency II at Eureko/Achmea http://nl.linkedin.com/pub/eric-bijlsma/12/831/58b

8.1.4. Johan Blok HR manager at Achmea Health http://nl.linkedin.com/pub/johan-blok/0/44b/a30

8.1.5. Renée Verhulst Senior manager P&O at Achmea http://nl.linkedin.com/pub/renée-verhulst/7/19/69b

8.1.6. Dyantha Bruinsma Risk Management at Syntrus Achmea http://nl.linkedin.com/pub/dyantha-bruinsma/5/553/749

8.1.7. René Collé Director (Finance and IT) at Monuta http://nl.linkedin.com/pub/rené-collé/14/2a1/1a4

8.1.8. Rob Dingemans Directeur Uitvoering Rabobank Pensioenfonds at Syntrus Achmea http://nl.linkedin.com/pub/rob-dingemans/7/22a/3

9. Van breda Risk & Benefits

9.1. Robin Lausberg http://nl.linkedin.com/pub/robin-lausberg/9/158/a38

9.1.1. New node

9.1.2. Contact Urbian Meer business BBQ

10. IFA-JRB

10.1. Sander Barto Directeur http://nl.linkedin.com/pub/sander-barto/15/707/223

10.1.1. Contact Urbian Krimpen ad ijssel

11. Generali

11.1. Arco de Leeuw http://nl.linkedin.com/pub/arco-ajg-de-leeuw/11/667/933

11.1.1. Mecx Kooy Director Pension and Life Insurance at Generali

12. Artesia

12.1. Floris van Gelder

13. RObeco

13.1. Michael van Troost Teammanager Securities Control at Robeco-Retail Operations http://nl.linkedin.com/pub/michael-van-troost/4/632/680

14. Aegon

14.1. Brenda van der Knaap 06-52035393

14.1.1. Marine Regnault Stoel Financial Risk Manager at AEGON Nederland http://nl.linkedin.com/pub/marine-regnault-stoel/0/294/6b7

15. Kendal Mason

15.1. Renzo Lissenberg

15.1.1. Edwin H. Onderstal Managing Director Kendall Mason http://nl.linkedin.com/in/edwinonderstal

16. De Goudse

16.1. Jurien Hollaar

16.1.1. Bernardo Walta directeur commercie at De Goudse http://nl.linkedin.com/pub/bernardo-walta/0/37a/697

16.2. New node

17. NN

17.1. Titia van Rooijen

17.1.1. Marcel Vilain Programmadirecteur Solvency 2 at Nationale-Nederlanden http://nl.linkedin.com/in/marcelvilain

18. CHUBB Pro

18.1. Robin Lausberg Cint

18.1.1. Barry Schütte Manager Chubb Pro http://nl.linkedin.com/pub/barry-schütte/0/469/421

19. Deloitte

19.1. Mireille Spapens Director Brand, Communications & Corporate Responsibility at Deloitte

20. EY

20.1. Bernike Toth Secr

20.1.1. New node

21. New node

22. Martin Straatmeiejr

22.1. Jos Berkemeijer Experienced executive in the insurance, pension, health and finance industry http://nl.linkedin.com/in/josberkemeijer

22.2. Joanne de Graaff owner HandsonPension http://nl.linkedin.com/pub/joanne-de-graaff/16/34a/342

22.3. Harald de Valck Directeur bestuursbureau Stichting Pensioenfonds voor de Woningcorporaties http://nl.linkedin.com/pub/harald-de-valck/5/16b/41

22.4. Jeroen Doornbosch klantgerichte pensioenmedeweker/fondssecretaris. http://nl.linkedin.com/in/jeroendoornbosch