Сервіси Інтернету для навчання"

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Сервіси Інтернету для навчання" by Mind Map: Сервіси Інтернету для навчання"

1. Kahoot! – навчальна програма, що складається з ігор. Тут можна зробити серію запитань з кількома варіантами відповідей. Формат і кількість запитань залежать від автора. Є можливість додавати відео, зображення та діаграми.

2. Сходинки - розвиваючі ігри для дітей початкової освіти. Де можна розвивати свої навички з предметів, та вивчити правила поведінка за комп'ютером

3. LearningApp - інтерактивні вправи для дітей, де можна самостійно їх створювати. Ігри для узагальнення теми уроку. Конструктор Learningapps призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.

4. Скретч - середовище та інтерпретована динамічна візуальна мова програмування, у якій код створюється шляхом маніпулювання графічними блоками. Середовище орієнтовано в першу чергу на дітей та початкове знайомство з основними концепціями та ідеями програмування. Завдяки динамічності, вона дає змогу змінювати код навіть під час виконання. Мова має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає можливості створювати ігри, анімації чи музику.

5. Використання Інтернету для навчання

6. Отримання консультацій у тематичних форумах, енциклопедіях, електроне листування

7. Закачування потрібних програм

8. Поглиблення знань та самоосвіта

9. Пошук навчальних матеріалів