СИМВОЛІКА КОЛЬОРУ ТА ЗВУКУ, ІМПРЕСІОНІСТИЧНИЙ ЖИВОПИС В НОВЕЛІСТИЦІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО (на ...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
СИМВОЛІКА КОЛЬОРУ ТА ЗВУКУ, ІМПРЕСІОНІСТИЧНИЙ ЖИВОПИС В НОВЕЛІСТИЦІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО (на матеріалі новел «На камені», «Intermezzo») by Mind Map: СИМВОЛІКА КОЛЬОРУ ТА ЗВУКУ,  ІМПРЕСІОНІСТИЧНИЙ ЖИВОПИС В НОВЕЛІСТИЦІ  МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО  (на матеріалі новел «На камені», «Intermezzo»)

1. С. Єфремов. Він зазначав, що «у манері Коцюбинського, коли вже він сам став собою, справді є щось, що нагадує акварельні малюнки своєю лагідністю, прозорістю, масою повітря, що жахтить і міниться перед вами, передає найтонші рухи, згуки й почування, як оте розмірене монотонне бухання моря в «На камені»

2. Характеристика творів: тoнка фіксація вражень, лаконічність вислoву, глибокий ліризм, ритмічність та плавність мoви, майстерність oписів природи та глибинний психологічний аналіз - імпресіонізм.

3. У творчості М. Коцюбинського, як представника імпресіонізму, колір бере на себе роль формування у творі художньго смислу, створення образу-символу, посилення ідейного наповнення, тобто кольори є не лише засобами естетичного впливу на читача, не лише способами зображення дійсності, а методом реалізації світобачення автора, його творчого задуму.

4. Кольорова гамма у творі "Інтермецо": білий, зелений, замість жовтого – золотий, рожевий, синій, сірий, срібний, фіолетовий, червоний, чорний.

5. Кольори, які є у творі "На камені": чорний, блакитний, синій, сірий, білий, червоний, темно-синій, зелений.