Установка 1 "Це хороший психологічний тренінг"

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Установка 1 "Це хороший психологічний тренінг" by Mind Map: Установка 1 "Це хороший психологічний тренінг"

1. Досвід автора

1.1. В контексте ультрамышления такие цели и занятия позволяют выковать необходимую психологическую устойчивость, которая проведет вас через настоящие жизненные трудности: те, что связаны с семьей, карьерой, болезнями, старением родителей, деньгами и прочим.

1.2. Бег на выносливость стал способом получать удовольствие, поддерживать форму и расширять границы своих возможностей.

1.3. Да, как бы странно это ни звучало, существует рациональная программа тренировок к безумному стомильному забегу. К тому же все сто миль нужно пробежать на высоте свыше 3000 метров.

1.4. «Вы лучше, чем вы думаете. Вы можете больше, чем вам кажется. Настройтесь не сдаваться».

1.5. «Когда я падал на колени и меня выворачивало, — вспоминает отец, —казалось, что идти дальше невозможно. Но я говорил себе, что буду продолжать, покуда вообще смогу двигаться. И пока я двигался, я продолжал верить, что это возможно».

1.6. Трудности — неотъемлемая часть нашей жизни. Если рассматривать их как положительные и даже необходимые средства психологической подготовки, можно постепенно, камень за камнем, выстроить бастион внутренней прочности, которая позволит дойти до победного конца во всем, на что вы по-настоящему настроитесь.

2. Як тренувати ультрамислення

2.1. Обрати принципи, які підходять тобі

2.2. Поставити велику мету

2.3. Досягти граничної ефективності у виконанні

2.4. Вийти переможцем

3. Тоді наступного разу зможеш досягти більшого

4. Практичні вправи

4.1. Рефлексія

4.1.1. Перерахувати три найбільші проблеми, записати, що у них найбільше злить чи турбує. Виконати переоцінку і перетворити їх в задачі. Записати відповіді, починаючи словами"Це хороший психологічний треніінг, тому що..." Закінчити планом дій, як вирішити по пунктах.

4.2. Змінити зону комфорту

4.2.1. наступні півтора місяця вставати раніше на півгодини мінімум раз в тиждень і робити розминку

4.2.2. ускладнити маршрут пробіжок чи прогулянок

4.2.3. в спортзалі додати вправи і тренажери, які зазвичай ігноруєте або не любите. Раз в два тижні працювати на них.

4.2.4. при тренуваннях виставити складність на рівень вище, пропрацювати так три хвилини і повернутись в звичайний режим. Довести кількість таких перемикань до 3/тренування

4.3. Досвід інших людей

4.3.1. В книзі наведено досвід Данель Балленджі, переможиці різних гонок. Після падіння зі скелі вижила дві ночі при мінусовій температурі з внутрішньою кровотечею і переломом тазу.

5. Основні тези

5.1. Переборювання труднощів – це хороший психологічний тренінг. Досвід добровільного вирішення складних задач допомагає у вирішенні труднощів, які виникають в нашому житті без нашого бажання.

5.2. До тренування психологічної витривалості потрібно відноситись так, як до тренування витривалості м’язевої, дихальної, серцево-судинної систем.

5.3. Тренування самоконтролю - необхідна умова для досягнення успіху.

5.4. Доводиться робити те, що не подобається? Когнітивна переоцінка допомагає переключити розум із «все погано» в режим «це зробить мене сильнішим, гнучкішим і підготує до наступних викликів життя».

5.5. «Поганого досвіду не існує» (с) доктор Джонас. В кожному досвіді чи невдачі можна отримати мудрість, вивчити урок та застосувати його для покращення життя та у досягненнях мети.