Дисципліни за вибором Кафедра всесвітньої історії

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Дисципліни за вибором Кафедра всесвітньої історії by Mind Map: Дисципліни за вибором Кафедра всесвітньої історії

1. Дипломатичний протокол і етикет

1.1. Мета: формування початкових вмінь та навичок роботи в державних установах та органах, відповідальних за реалізації зовнішньої політики України та здійснення інших міжнародних контактів.

1.2. Анотація: Навчальна дисципліна “Дипломатичний етикет та протокол ” вивчає сукупність загальноприйнятих правил, традицій i умовностей, яких дотримуються уряди, відомства закордонних справ, дипломатичні представництва, офіційні особи в міжнародному спілкуванні.Предметом вивчення навчальної дисципліни “Дипломатичний етикет та протокол ” є універсальні міжнародні та українські правила і традиції офіційної дипломатичної поведінки.

1.3. Викладач: Брайчевська Олена Андріївна, кандидат історичних наук, доцент

1.4. Загальний обсяг кредитів: 2

2. Історія дипломатії

2.1. Мета: ознайомлення студентів із засадами, зародженням, становленням, розвитком, еволюцією форм і методів дипломатичної діяльності в процесі її історичного розвитку в державах Стародавнього Сходу, Стародавніх Греції і Римі, європейських державах Середньовіччя та Нового часу та новітній період.

2.2. Анотація: Дисципліна “Історія дипломатії” вивчає процес формування сукупності невійськових практичних заходів, прийомів і методів, які використовуються з метою здійснення зовнішньої політики держави та з метою налагодження міжнародних контактів та ведення переговорів в історичній ретроспективі. Предметом вивчення навчальної дисципліни “Історія дипломатії ” є особливості дипломатичної діяльності країн світу в різні історичні періоди, методи і форми дипломатичної практики, їх еволюція і трансформація.

2.3. Викладач: Брайчевська Олена Андріївна, кандидат історичних наук, доцент

2.4. Загальна кількість кредитів: 2

3. Теорія і практика міжнародних переговорів

3.1. Мета: ознайомлення студентів із основними поняттями та ключовими проблемами теорії та практики міжнародних переговорів, формування системи знань про стратегію і тактику переговорного процесу.

3.2. Анотація: Дисципліна «Теорія і практика міжнародних переговорів» пропонується студентам з метою їх ознайомлення з особливостями формування стратегії, тактичними прийомами, стилями ведення переговорів та методами і формами регулювання міжнародних відносин шляхом посередницької діяльності.

3.3. Мельник Ганна Мирославівна, кандидат історичних наук, доцент

3.4. Загальний обсяг кредитів: 2

4. Комерційна дипломатія

4.1. Мета: формування знань та вмінь, пов’язаних з особливостями формування міжнародних відносин, методами і формами регулювання міжнародних відносин, що виникають між суб’єктами міжнародних торговельно-економічних відносин з приводу формування та реалізації політик країн та системи заходів комерційної дипломатії.

4.2. Анотація: Дисципліна “Комерційна дипломатія” пропонується студентам з метою надання майбутнім фахівцям знань та вмінь, пов’язаних з особливостями формування міжнародних відносин, методами і формами регулювання міжнародних відносин, що виникають між суб’єктами міжнародних торговельно- економічних відносин з приводу формування та реалізації політик країн та системи заходів комерційної дипломатії.

4.3. Викладач: Мельник Ганна Мирославівна, кандидат історичних наук, доцент

4.4. Загальний обсяг кредитів: 2

5. Етнокультура і дипломатія країн світу

5.1. Мета: надання майбутнім фахівцям знань та вмінь, пов’язаних з етнокультурними характеристиками дипломатичної діяльності, державного протоколу, етикету та ділового спілкування іноземних держав.

5.2. Анотація: Дисципліна “Етнокультура і дипломатія країн світу” пропонується студентам з метою надання майбутнім фахівцям знань та вмінь, пов’язаних з етнокультурними характеристиками дипломатичної діяльності, державного протоколу, етикету та ділового спілкування іноземних держав.

5.3. Викладач: Мельник Ганна Мирославівна, кандидат історичних наук, доцент

5.4. Загальний обсяг кредитів: 2

6. Мистецтво доби Відродження

6.1. Мета: ознайомити студентів зі змістом та характером процесу розвитку культури за часів Відродження; розкрити характер впливу мистецтва Відродження на формування культури Європи та ментальності сучасного суспільства європейської цивілізації.

6.2. Анотація: За умов активної інтеграції українського суспільства в європейський культурний простір зростає актуальність питання поглиблення в змісті сучасної вищої освіти в Україні гуманітарної складової. Підґрунтям процесу гуманізації освіти має стати подальше глибоке знайомство з основою культури європейської цивілізації. Поглиблене знайомство з пропонованим курсом «Мистецтво доби Відродження» безумовно сприятиме наближенню майбутніх фахівців до розуміння змісту та характеру всієї культури європейської цивілізації, подальшому естетичному вихованню студентів та розвитку культурної та загальної ерудиції.

6.3. Викладач: Голованов Сергій Олександрович, кандидат історичних наук, доцент

6.4. Загальний обсяг кредитів: 2