Методична система застосування соціальних сервісів WEB 2.0 у профорієнтаційній роботі

Plan your website and create the next important tasks for get your project rolling

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Методична система застосування соціальних сервісів WEB 2.0 у профорієнтаційній роботі by Mind Map: Методична система застосування соціальних сервісів WEB 2.0 у профорієнтаційній роботі

1. Результати

1.1. Вміння обрати ВУЗ

1.2. Вміння обрати професію

2. Навчання

2.1. Курси

2.2. Власний досвід

2.3. Вебінари

2.3.1. Загальний огляд соціальних сервісів WEB 2.0. Соціальні закладки. Створення та структурування закладок. Використання тегів. Колективна робота з закладками на сайти профорієнтаційної тематики. Робота з інтерактивними картами місцевості. Об’ємна модель землі від Google. Використання географічних сервісів у профорієнтаційній діяльності.

2.3.2. Сервіси для створення мережевих карт (ментальні карти). Створення, збереження та надання доступу до мережевих карт. Мережеві документи Google. Створення, збереження та надання доступу до мережевих документів. Колективна робота з картами та мережевими документами Google у профорієнтаційній роботі.

2.3.3. Он-лайн календарі. Google Календар. Колективне планування. Основна функціональність сервісів проведення опитувань. Організація інтерактивних опитувань. Використання опитувань у профорієнтаційному процесі. Приклади опитувань для профорієнтації.

2.3.4. Використання блогів під час професійної орієнтації учнів старших класів ЗНЗ. Реєстрація у соціальних мережах та розміщення профорієнтаційних матеріалів (VK, Facebook, Twitter). Використання відеосервісів у профорієнтаційному процесі.Створення власного каналу та списків відтворення.

2.3.5. Сервіси збору та опрацювання статистичних даних відвідуваності сайту. Google Analytics та Яндекс Метрики. Комплексне використання соціальних сервісів WEB 2.0 для забезпечення профорієнтаційного процесу. Вихідне анкетування учасників дистанційного курсу «Соціальні сервіси WEB 2.0 у профорієнтаційній діяльності педагогічних працівників». Обмін досвідом.

3. Впровадження

3.1. Уроки

3.2. Години спілкування

3.3. Семінари