Печа Куча

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Печа Куча by Mind Map: Печа Куча

1. Печа-куча (яп. ペ チ ャ ク チ ャ, балаканина) — це методологія презентації коротких доповідей, спеціально обмежених за формою і тривалістю, на неформальних конференціях PechaKucha ночи.

2. Печа-куча – один з сучасних методів, який використовується при створенні та представленні презентацій в Power Point. Метод виник не так давно і спочатку використовувався в архітектурі.

3. Печа-куча – це методологія представлення невеликих доповідей, які спеціально обмежені за часом та змістом, який спочатку використовувався на неформальних конференціях PechaKucha Nights

4. Авторство цього оригінального методу проведення презентацій належить європейським архітекторам Астрід Кляйн та Марку Дітаму. Їх робота в власному архітектурному бюро в Токіо включала відвідування багатьох заходів, на яких талановиті архітектори представляли свої проекти.

5. Особливості

6. Основними особливостями даного виду презентації є те, що автор представляє нам свою доповідь у вигляді презентації в Power Point, яка складається з 20ти слайді, кожен слайд коментується протягом 20 секунд.

7. Слайд змінюється автоматично, тобто повернути слайд назад або навпаки сказати «наступний слайд» - неможливо.

8. Такий формат презентації дозволяє не затягувати час, виступаючий може коректно та швидко донести основну інформацію.