Топ-5 новітніх професій XXI століття

Create a To-Do list for your upcoming tasks

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Топ-5 новітніх професій XXI століття by Mind Map: Топ-5 новітніх професій XXI століття

1. 1. Байєр і шоппер

1.1. Шоппер володіє навичками стиліста і психолога, підбирає одяг та аксесуари індивідуально для кожного клієнта. Він знає про кращі магазини, акції та знижки, відразу може відрізнити оригінальну річ від підробки. За бажанням клієнта шоппер може супроводжувати його в походах по магазинах, а може скласти і придбати для вас цілий гардероб, керуючись тільки параметрами вашої фігури.

1.2. Баєри працюють для магазинів і бутиків, вони стежать за новими колекціями сезону, відстежують тенденції, шукають новинки і складають асортимент магазину.

2. 3. Копірайтер

2.1. Копірайтер — це майстер з написання текстів. На відміну від блогера він завжди пише на замовлення, більше того, копірайтер пише свої тексти за певними правилами.

3. 4. SEO-оптимізатор

3.1. SEO-оптимізатор або, як ще називають цю професію, оптимізатор сайтів робить все, щоб вивести певний сайт на верхні позиції в пошукових системах. Оптимізатор сайтів володіє техніками, що просувають сайт в перші позиції в пошукових системах, при цьому він працює в одній команді з копірайтером, який пише правильні тексти на цей сайт.

4. 2. Блогер

4.1. Здавалося б, як можна заробити, якщо просто вести свій інтернет-щоденник? Виявляється, якщо ваш щоденник стає популярним, його постійно читає багато людей, то ви можете заробляти на розміщення статей на замовлення. При цьому написані вами замовлені статті не будуть сприйматися як явна реклама вашими читачами. Багато блогерів створюють власні сайти, пишуть дійсно цікавий матеріал в тій сфері, яка їм цікава, і продають рекламні місця на сайтах.

5. 5. Хед-хантер

5.1. Завдання хед-хантера — переманити співробітника високого класу з однієї компанії в іншу. Вони отримують замовлення від фірми, яка бажає найняти певного спеціаліста, успішного і відомого у своїй галузі, а хед-хантер намагається вплинути на кандидата і підвести його до переходу до своєму замовнику. Рекрутери також є фахівцями з персоналу, але вони підбирають оптимального співробітника з декількох кандидатів на одну відкриту вакансію.