Архітектура комп'ютера- це модель, що описує взаємодію пристроїв та програм для забезпечення інфо...

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Архітектура комп'ютера- це модель, що описує взаємодію пристроїв та програм для забезпечення інформаційних процесорів та програм для забезпечення інформаційних процесорів у комп'ютері by Mind Map: Архітектура комп'ютера- це модель, що описує взаємодію пристроїв та програм для забезпечення інформаційних процесорів та програм для забезпечення інформаційних процесорів у комп'ютері

1. Дані потрапляють до внутрішніх запам'ятовуючих пристроїв внутрішньої пам'яті комп'ютера через пристрої введення даних  (клавіатура, мікрофон, миша, сканер, тощо)

1.1. Процесор забезпечує виконання комп'ютерних програм.

1.1.1. Процесор самий главний в комп'ютері. Він містить пристрій керування(забезпечує виконання програм комп'ютерної програми) та арифметично-логічний пристрій (здійснює операції над даними)

1.2. дані потрапляють до процесора де опрацьовують і резурьтати опрацювання знову передаються до внутрішньої пам'яті, а звідти до пристроїв виведення даних(монітор, принтер, звукові колонки тощо)

1.3. Кеш-пам'ять

2. Дані потрапляють до зовнішніх запам'ятовуючих пристроїв зовнішньої пам'яті комп'ютера для роботи з жорсткими та оптичними дисками, флеш-накопичувачів, флеш-карти, тощо.

3. Пам'ять

3.1. внутрішня

3.1.1. постійна, оперативна, кеш-пам'ять

3.2. зовнішня

3.2.1. пам'ять на магнітних дисках, пам'ять на оптичних дисках, флеш- пам'ять , інші

3.3. основною властивістю всіх видів пам'ять є її ємність, що вимірюється в байтах, кілобайтах, мегабайтах, гігабайтах, терабайтах, тощо.