GRUP OLUŞUMU

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
GRUP OLUŞUMU by Mind Map: GRUP OLUŞUMU

1. Özlem: SÜREKLİLİK (Yeni oluşumların en büyük sorunlarının ilk başlangıçtan ileri gidemediklerini görüyoruz. Bu yüzden sürekli öğrenme, sürekli üretmenin kalıcılığı sağlayacağına inanıyorum. )

2. REKABET

3. ÜRETİCİ

4. HEYECAN

5. Özlem: BİRLEŞTİRİCİ (Grubumuz lisans eğitimi sürecinde olan, öğretmenlik mesleğini yapan, lisansüstü eğitimi aşamasında olan, lisansüstü eğitimini bitirmiş ve yeni öğretmen eğitimci kimliğini kazanmaya çalışan, öğretmen eğitimci olarak uzun yıllar deneyime sahip olan bireylerden oluştuğundan Beden eğitimi alanına farklı bakış açılarından yaklaşacak olan paydaşlardan oluşmakta. Ve bence grubun en özgün özelliği bu.)

6. MERAK

7. MOTİVASYON

8. İNTERAKTİF

9. İŞ BİRLİĞİ

10. ANALİTİK DÜŞÜNCE

11. Nazan:İDEALİST

12. Nazan:DOPAMİN

13. YAKALAMA

14. KOVALAMA

15. KRİZ YÖNETİMİ

16. GİRİŞİMCİ

17. Özlem: Hayalci (Bireylerin hayal edebildiği kadar ilerleyebileceğine inanıyorum. Hayalleri gerçekleştirmek için çalışmak keyifle yeniliklere ulaşmak için motive edici olacağına inanıyorum.)

18. Özlem: Keşfeden (Keşfin üretimi, üretiminde yenilikleri getireceğine inanıyorum. Bu yüzden keşfeden bir ekip olmanın önemlidir bence )

19. Özlem:Dönüşen (Değişim gelişimi getirir denir. Bununla birlikte dönüşerek değişimi sağlamak bence yenilikleri takip etmemize, kendimizin sınırlarının aşmamıza böylelikle katılımcılarımızla etkileşime girmemizde yardımcı olacağına inanıyorum.)

20. Özlem:Dijital (21. yy bireyleri olarak dijital yaşamın bizi farklı katılımcılarla bir araya getirebileceğine, bizi görünür kılacağına ve kendi otokontrolümüzü sağlamaya katkı vereceğine inanıyorum.)

21. Nazan: TUTKULU

22. Nazan: Yaratıcı

23. Nazan: Orjinal