Небезпеки Інтернету

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Rocket clouds
Небезпеки Інтернету by Mind Map: Небезпеки Інтернету

1. 1.Буллінг — залякування, переслідування, знущання, глузування й інші дії, які здатні налякати, принизити й іншим чином негативно впливати на людину

2. 2.Фíшинг – вид інтернет-шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів (логінів і паролів) .Фішинг зазвичай здійснюють через електронні листи, оголошення або сайти, схожі на ті, які ви відвідуєте. Наприклад, ви можете отримати електронний лист, схожий на лист із банку, з проханням підтвердити номер банківського рахунку.

3. 3.Кардинг — вид шахрайства, при якому проводять операцію з використанням банківської картки або її реквізитів, не ініційованої або не підтвердженої її власником.

4. 4.Грумінг — входження в довіру до дитини з метою її схилення до якого-небудь брутального поводження, у тому числі і в сексуальному плані.

5. 5.Тролінг – глузування з дитини та провокації щодо неї

6. 6. Секстинг – інтимне листування й пересилка фото інтимного характеру, що само по собі не несе небезпеки, однак при погрозі передати листування чи фото третім особам може призвести до конфліктів та навіть самогубства дитини.