Антуан Де Сент Екзюпері "Маленький принц" Персонажі твору

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Антуан Де Сент Екзюпері "Маленький принц" Персонажі твору by Mind Map: Антуан Де Сент Екзюпері "Маленький принц" Персонажі твору

1. Маленький Принц Головний герой оповідання, це дитина, що живе на астероїді Б-12, – символізує для письменника чистоту, безкорисливість, природне бачення світу.

2. Льотчик Вимушений приземлиться в пустелі, щоб полагодити неполадки літака. Він знайомиться з маленьким принцом і прив’язується до нього. Разом вони знаходять воду, рятуються від спраги.

3. Лис Звірятко, яке бажає бути прирученим. Подружився з хлопчиком, навчив його прирученню і розкрив головний секрет.

4. Троянда Горда, образлива, примхлива. Її насіння занесло на планету маленького принца випадково, вона довго “чепурилася”, перш ніж розкритися. У троянди важкий характер, вона любить себе і чекає турботи і компліментів.

5. Честолюбець Живе один на маленькій планеті, зустрічає принца з радістю, він радий, що хтось буде йому поклонятися.

6. Ділова людина Живе на планеті 54 роки, йому ніколи хворіти, і немає часу для відпочинку. Його робота полягає в тому, що він підраховує зірки, записує їх кількість і володіє ними, закриваючи в сейфі на ключ. Маленький принц бачить в ньому схожість з п’яницею.

7. Ліхтарник Запалює і гасить ліхтар кожну хвилину.

8. Географ Нічого не знає про свою планету, тому що не подорожує по ній. Записує дані планети Маленького принца і радить йому відвідати Землю.

9. Змія Перша, кого зустрів хлопчик на Землі. Вона не кусає його, але пропонує звернутися до неї, коли він втомиться від усього. До її “послуг” звертається малюк, щоб повернутися на свою планету.

10. Король Живе один на невеликій планеті, його мантія покриває її повністю. Гордий, але добрий. У нього немає підданих, тільки старий пацюк. Король мислить логічно, проте вважає, що йому коряться всі небесні світила. Пропонує маленькому принцу залишитися з ним, стати міністром і судити себе (адже це – найскладніше).

11. П’яниця Його планету маленький гість відвідав після честолюбця. На ній не було нічого, крім порожніх і повних пляшок. П’яниця розповів, що п’є, тому що йому соромно за те, що він п’є … Цю планету хлопчик покинув швидше за всіх інших.